Colonia

16. září 2015 v 14:37 | Mary |  Emma Watson

Colonia
2015/2016


Emma Watson (Hermione) si zahrála po boku Daniela Brühla (Rivalové, Hanebný panacharti) ve filmu Colonia. Příběh tohoto filmu je inspirován řadou skutečných událostí. Samotný snímek vypráví příběh mladých manželů Leny (Emma) a Daniela (Brühl), ti se nacházejí v Chile v roce 1973. V tomto období vládnou v Chile nepokoje a dojde dokonce ke státnímu převratu.

Daniel je v příběhu zatčen soukomou policí a odvlečen pryč. Lena se proto rozhodne se vydat jej hledat. Cesta ji zavede až do oblasti známé jako "colonia dignidad", kterou založil německý imigrant Paul Schäfer (Michael Nyqist). Co se lidem zdálo jako útočiště je dnes známým místem, kde probíhala mnohá mučení a zneužívání a objevovali se zde zbraně.

Oba hlavní herci pracovali na tomto snímku bez nároku na honorář. U Danila Brühla se jedná o třetí spolupráci s německým režisérem Florianem Gallengergerem. Svou premiéru bude mít snímek na filmovém festivale v Torontu a pravděpodobně to budou právě festivaly, kde se s nimi budeme moci setkat v České republice, pokud tedy budeme doufat.

Něco navíc: Samotná Colonia neboli Villa Baviera byla funkční ještě v roce 2006, nicméně podle současného vedení za zcela jiných okolností. Až v roce 2013 se dostalo k soudu šest z dřívějších vůdců této oblasti. Samotný Schaffer byl odsouzen v roce 2005 za zneužívaní dětí (za to byl hledán již německou policií). 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama