Nové role, nové projekty

31. ledna 2015 v 14:58 | Mugglespace |  News

Trocha novinek z vod obsazení, které za posledních pár dnů bylo opravdu štědré. Nové role obsadí David Thewlis, Emma Watson, Rhys Ifans, Ralph Fiennes i David Tennant.

Emma Watson jako Bella.

Po dlouhých měsících spekulací a odkládání se konečně bude točit adaptace slavné pohádky Kráska a Zvíře. Původně ji měl režírovat Guilermo Del Toro, ten ale kvůli vytíženosti projekt stále odkládal na neurčito. Jeho koncepce je nejspíš pryč ale herečka zůstává stejná. Guillermo měl vyhlídnutou Emmu Watson (Hermione Granger) pro roli krásné a sofistikované Belly a nové studio i režie s jeho rozhodnutím souhlasí.

Režie se ujme Bill Condon (Dreamgirls, Twilight, Fifht Estate) a produkce začne ještě během letošního roku. Condonova verze bude také ctít originál po hudební stránce a film zůstane zčásti muzikalní. Disney tak naváže na Alenku v Říši divů (Alan Rickman, H.B. Carter) a Popelku (H.B.Carter, Kenneth Branagh).

"Konečně vám to můžu říct ... budu hrát Bellu v novém filmu Kráska a Zvíře od studia Disney! Byla to obrovská součást mého dospívání a je těžké uvěřit, že budu tancovat do ttónů 'Be Our Guest' a zpívat 'Something There'. Mé šestileté já teď skáče až do stropu - tluče mi srdce. Je čas najít si lekce zpěvu. Nemůžu se dočkat až to uvidíte!" - Emma Watson

David Tennant vstupuje do rodiny Marvel

Všichni určitě jedním nebo druhým způsobem znáte studio Netflix. To spojilo své síly se studiem Marvel a společně vzniká nový TV seriál A.K.A Jessica Jones do ktrého byl obsazen také David Tennant (Barty Skrk Jr.) v roli záporáka známého jako Killgrave neboli také Purple Man, a jako člen super rodiny má i super schopnost. Killgrave ovládá všechny kolem sebe pomocí síly sugesce.. Seriál bude mít 13 dílů a svou premiéru ještě během letošního roku.

A mluví se také o tom, že by se David mohl objevit v seriálu Hannibal.


David Thewlis a Miranda Richardson ve 20. století

Herec David Thewlis (Remus Lupin) obsadil hlavní roli v chystaném filmu stanice BBC One, který bude součástí klasik 20. století. An Inspector Calls bude adaptací divadelní hry od britského spisovatele J. B. Prisleyho a objeví se v něm také herečka Miranda Richardson (Rita Skeeter).

Děj se odehrává v roce 1912 a sleduje sebevraždu mladé ženy z tamního města. Na scénu je přivolán detektiv, který náhle prošetřuje nejen tamní smetánku ale také vše okolo ní. Thriller je posazen do doby, kdy se svět pro ženy rapidně změnil.

Natáčení začne během příštího měsíce v Yorkshiru a na obrazovky se dostane ještě tento rok.

Ralph Fiennes a další klasika.

Po Charlesi Dickensovi se herec a režisér Ralph Fiennes (Voldemort) přesune k ruskému spisovateli Turgeněvovi ve filmu 'Two Women', který bude inspirován spisovatelovou divadelní hrou 'A Month In a Country'

Divadelní hra je zamotaný milostný románek mezi Natalyou, rodinným přítelem Mikhailem (Fiennes), učitelem jejího syna a Verou. Fiennes se kvůli roli učil každý den 8 hodin rusky aby mohl dialogy věrohodně zahrát.

"Věřím, že Mikhail je velice sofistikovaný muž, který má mnoho vlastností samotného Turgeněva. Je vnímavý, citlivý a má v sobě hluboké emoce. Je zde mnoho spisovatel§, kteří jsou pro mne důležití. Turgeněv ve své hře 'A Month In a Country' předjímá naturalistické divadlo Antona Čechova. Píše s jemnými nuancemi a hlubokým porozuměním jeho postav." - Ralph Fiennes
© nerdist.com, hollywoodreporter.com, cultbox.co.uk, variety.com
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | Web | 4. února 2015 v 18:51 | Reagovat

Všechny projekty vypadají dobře a zatím můžu říct, že mám chuť vidět je všechny. Nejvíce mě zaujal A.K.A. Jessica Jones, protože ehm Marvel a An Inspector Calls.

2 Addie Addie | Web | 20. února 2015 v 18:32 | Reagovat

Emma jako Bella! Na to jsem hodně zvědavá, nikdy mě to nenapadlo, ale ona je vlastně vzhledově dokonalá volba! jsem ale zvědavá, kdo bude hrát "zvíře"

3 Celene Celene | Web | 7. března 2015 v 18:34 | Reagovat

Emma se na Bellu docela hodí v souvislosti s těma knížkama :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama